truk ارسال به سراسر ایران
service پشتیبانی و راهنمایی خرید
sneaker تضمین کامل سایز مناسب
tick گارانتی محصولات اورجینال

فرآیند خرید

فرآیند خرید

ثبت نام

برای خرید از ایران اسنیکر شما باید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید، لازم به ذکر است که اطلاعات وارد شده توسط شما در پروفایل در مراحل بعد از ثبت سفارش جهت تحویل محصول مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ( از اینجا وارد بخش ثبت نام شوید.)

زمان ارسال

مبدا ارسال کلیه سفارشات کشورهای حوزه اروپا و یا ایالات متحده آمریکا بوده که در صورت تامین کالا از اروپا بین ۸ الی ۱۵ روز کاری و در صورت تامین از آمریکا بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری( بدون احتساب پنجشنبه ها و جمعه ها و روزهای تعطیل) طول می کشد که محصول خریداری شده به تهران برسد، برای آن دسته از مشتریان که در سایر استان های کشور می باشند زمان ارسال پست داخلی به زمان های فوق اضافه می گردد.

هزینه ارسال

نظر به خطی مشی مشتری مدارانه مجموعه ایران اسنیکر هزینه ارسال کلیه سفارشات بالای ۵۰۰ هزار تومان رایگان بوده و برای سفارشات کمتر از ۵۰۰ هزار تومان بسته به استان محل سکونت بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ هزار تومان هزینه پست اخذ می گردد.

اصالت کالاها

از آنجایی که کلیه اقلام موجود بر روی سایت از نمایندگی های رسمی و فروشگاه های معتبر برندها تامین می گردند، ایران اسنیکر اصالت و صحت محصولات را ضمانت کرده و بدون شک تمامی اقلام ۱۰۰ درصد اورجینال می باشند. جهت تنویر افکار شما مشتریان گرامی سلسله مقالات و ترفند هایی جهت آگاهی از شباهت ها و تفاوت های محصولات اورجینال و تقلبی بر روی سایت قرار گرفته تا مشتریان خدایی ناکرده فریب افراد سودجو را نخورده و متضرر نشوند.

مرجوع شدن کالا

تمامی محصولاتی که تصاویرشان در سایت موجود می باشند عینا به همان رنگ و کیفیت تحویل مشتری می گردند، طبق استایل نامبر جهانی محصول، اگر بنا بر اشتباه ایران اسنیکر مشخصات محصول تحویلی با استایل نامبر مغایر بود و یا محصول از لحاظ ظاهری و یا کیفی دچار مشکل بود ما ملزم به مرجوع کردن کالا بدون قید و شرط می باشیم. عزیزان توجه فرمایید که بدلیل انتخاب نامناسب سایز هیچ کالایی مرجوع نخواهد شد پس در انتخاب سایز مناسب با همکاری کارشناسان فنی ایران اسنیکر دقت لازم را مبذول فرمایید.

انتخاب سایز دقیق و مناسب

مراحل انتخاب سایز برای هر محصول به طور جداگانه در قسمت “راهنمای انتخاب سایز” قرار داده شده است که شما با استفاده از آن قادر خواهید بود که سایز دقیق و مناسب پاهای خود را تعیین نموده و همچنین با مشورت گرفتن از کارشناسان فنی ما نسبت به درستی انتخاب خود اطمینان حاصل فرمایید.

روش پرداخت

جهت ثبت نهایی هر سفارش می بایست ۳۰ درصد قیمت کل محصول بیعانه از طریق درگاه پرداخت یا به صورت واریز به شماره کارت ما صورت پذیرد؛ مابقی قیمت کالا را به هنگام تحویل کالا درب منزل، شما تحویل مامور اداره پست می دهید.